| Carrie a întrebat:

Cand se va alege User-ul anului 2011 de pe TPU? Si dupa ce criterii? happy

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Atribuirea titlului de userul anului se va face de catre echipa TPU, in luna decembrie, dintre utilizatorii care vor fi nominalizati, de obicei utilizatorului cu mai multe nominalizari. Criteriile le va stabili echipa TPU, de regula vor fi o anumita perioada de activitate pe site, un anumit numar de raspunsuri si de intrebari, cel putin asa a fost anul trecut. Numai bine!

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La sfârșitul anului! Mai este un pic până atunci. Cine are cele mai multe voturi, acel user va avea încă un statut în plus față de toți ceilalți.
Multă baftă.
Pa, pa.

| Eღilia62 a răspuns:

La sfarsitul anului.Userul anului va fi propus de ceilalti si pe baza numarului de voturi acumulate, cel ce are cel mai multe va iesii userul anului!