| crossfires a întrebat:

Cand vreau sa sterg o intrebare ma duc in email sa ii dau pe link si cand dau pe link intra in TPU si imi spune sa ma loghez chiar daca sunt logat si dupa imi zice sa imi editez contul l'am editat si dupa imi zice ca sunt modificate dar de intrebare nu ajutati-ma ca sunt nervos la maxim

1 răspuns:
| TPU.ro a răspuns:

Tu trebuie sa accesezi al doilea link din email-ul primit. Cea de-a doua logare este necesara din motive de securitate. Dupa ce faci si acest pas iti va aparea pe ecran un mesaj cu "Intrebarea ta a fost stearsa".

Daca mai intampini probleme, ne poti scrie la contact@TPU.ro si te vom ajuta.

Alexandra - TPU