| Funditza88 a întrebat:

Care e treaba cu tricourile alea?

Răspuns Câştigător
| oOSaritaOo a răspuns:

Dacă răspunzi la cele mai multe întrebări într-o zi, TPU s-a hotărât să-ţi dea un tricou. happy

10 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
e un concurs, daca esti activ, daca dai raspunsuri bune si de calitate si esti in top mereu, ai sansa sa castigi un tricou, faza e ca trebuie sa ai cele mai multe raspunsuri, iar daca tu vei fi pe primul loc vei intra in posesia unui tricou.
mai multe detalii gasesti aici daca citesti cu atentie.
http://www.tpu.ro/blog/?p=3717
O frumoasa zi sa ai si sarbatori de iarna fericite:):)

| sophie12helen a răspuns:

Daca dai multe raspunsuri pe zi pe TPU, munca iti este rasplatita cu un tricou personalizat.Se iau in considerare raspunsurile la intrebarile de 1-2-3 zile.O sa iti apara la profil sau dupa ce dai un raspuns daca esti pe locul 1.Succes!

| Ramona000 a răspuns:

Este un concurs cine da mai multe raspunsuri castiga 1

| Karinakari99 a răspuns:

Tricoul este o rasplata pentru un utilizator util pe acest site.

| LiliJB a răspuns:

Buna!
E un concurs unde castigi tricouri daca raspunzi la foarte multe intrebari si ajungi in top.Vezi detalii dupa ce raspunzi la o intrebare.

| Fulbaster a răspuns:

Cel care are cele mai multe raspunsuri castiga! Sper ca te-am ajutat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel/cea care a dat cele mai multe raspunsuri pana la 12 noaptea castiga un tricou cu initialele TPU!

| Funditza88 explică:

Multumesc de raspunsuri! Sarbatori fericite!