| JusTMeEmmY a întrebat:

Care e useru de pe locu 1 in rank? straight face si unde as putea vedea topu?big grin

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este Brigaela, uita-te pe COMUNITATEA. Numai bine!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dai clic aici și vezi cine este pe primul loc: http://www.tpu.ro/useri, și tot aici este și topul!
Pa, pa.

| Dennys1521 a răspuns:

Sus la comunitatea

| bistriteanul a răspuns:

Brigaela e pe locul 1 in topul TPU! Cat despre unde ai putea sa vezi topul, apesi acolo undeva mai sus "COMUNITATEA" si ti-i arata in ordine crescatoare!

| Carrie a răspuns:

Brigaela este pe locul 1 in rank. Poti sa vezi sus acolo unde scrie 'Comunitatea', acolo se afla topul. happy