| JustMelavJustMe a întrebat:

Care-i faza? Am dat azi cateva raspunsuri le-as postat dupa. pe la ultimele doua cand dau "Raspunde" nu mi se mai incarca pag. ca inainte cu "Multumesc pentru rasp. tau" sau cum Doamne iarta-ma mai zicea. Daca mai dau o data zice "Raspunsul tau exista deja in baza de date".
Cine ma poate lamurii?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Uneori se mai intampla. Nu-ti fa griji! Si fara sa-ti apara acel text, raspunsul tau a fost trimis si in scurt timp va aparea.
Numai bine!

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Poti sa incerci sa dai Refresh daca vezi ca nu se incarca pagina. Uneori, functioneaza chestia.

| 100SweetSmile4you a răspuns:

Poate este o problema cu conexiunea la internet si de aceea nu se poate incarca.
Daca scrie "Raspunsul tau este deja in baza de date", asta inseamna ca raspunsul tau a fost postat deja si nu mai trebuie sa dai clik pe "Raspunde". happy

| Sisy a răspuns:

Asta inseamna ca ras. a fost trimis