| JetBlueJet a întrebat:

Care-i faza' cu mesajul asta "Esti pe pozitia (X) in clasament "?

Răspuns Câştigător
| Catalinhhh a răspuns:

TPU te clasează pe o poziție în funcție de răspunsurile tale. Sunt 3clasamente : ssăptămânal / lunar și general.

4 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Iti arata pozitia ta in clasamentul zilnic/saptamanal /general, in funtie de punctele acumulate!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Este un mesaj trimis AUTOMAT de "roboţelul" TPU şi care te anunţă ce loc ocupi în clasamentul săptămânal sau lunar :)
http://www.tpu.ro/useri

Toate cele bune!

| alexandrualind a răspuns:

Este pentru cursa spre campionul zilei. Poti fi campionul zilei doar daca esti pe pozitia 1 in clasament.

| RainmakerX a răspuns:

Hey!

Acest mesaj este pentru cei care vor sa ajunga campionul zilei intr-o anumita zi.
Iti arata la cate pozitii si la cate raspunsuri te gasesti fata de ceilalti utilizatori care au mai raspuns.

Succes!