| AvalohAlyn a întrebat:

Cat de util,in procente, este site-ul TPU pentru voi? De ce?

Răspuns Câştigător
| christos1234 a răspuns:

Day mie funda te rog? in procent de 40%+ te rog

| AvalohAlyn explică (pentru christos1234):

Fie.Ti-o fac cadoulaughingNumai bine

| мιнαɛℓα36 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

De ce i-ai dat funda? Pentru ca te-a rugat sau pentru ca se cheama christos?hee hee

| AvalohAlyn explică (pentru мιнαɛℓα36):

Pentru ca m-a rugatlaughing)Sincer

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Răspunsurile oferite sunt de peste 80%, întrebările sunt de 5%.
Deci...
Pa, pa.

| Senorita2000 a răspuns:

E foarte util deoarece oamenii pot să te ajute dar și tu poți să îi ajuți pe ei.Deci în procente ar fi pentru mine 90%.

| AvalohAlyn explică:

Am vazut ca nu prea are fundite mailaughing Tu crezi ca zilnic fac acte de caritate?laughing Apropo, vrei si tu o fundita in dar sau ce sa inteleg?laughing big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...sa fie oare siteul echivalentul unei hiperbole(liric vorbind)?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice in viata este util, daca stii sa intelegi de ce se intsampla.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
De fiecare data cand am postat o intrebare, mereu mi-a fost folositor si imi este in continuare TPU.
100 %,.Imi place mult site-ul.
Te pup!

| vlad89c a răspuns:

80-90% -> foarte util, pentru ca sunt racit cobza si nu am pe ce site sa imi petrec zilele de raceala; imi place sa ajut oamenii cu raspunsuri, sa fac puncte, si sa primesc raspunsuri pentru intrebarile mele; insa ma enerveaza cei care fac spamm si injura la intrebari + adminii care nu le ofera jucatorilor din topuri 'Expert TPU'.

| raresbarbier a răspuns:

Suta la suta pentru mine

| An0oNim0uS a răspuns:

40-50%

| sanduady a răspuns:

0% nu am primit raspuns la nici o intrebare