| Ð33aƒinky a întrebat:

Cat dureaza frate sa se incarce o fotografie si sa-mi apara pe profil?

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

În mod normal îți va apărea poza pe profil mâine în jurul orei 12:00.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

În cursul săptămânii, pozele se actualizează după 6-12 de la încărcarea acestora. De exemplu, dacă încarci o poză la orele 21:00, poza va apărea mâine la ora 9 dimineața sau mai devreme.
În week-end, pozele nu se actualizează. În cazul în care încarci o poză vineri, va apărea la profilul tău tocmai luni.
Baftă!

| Neimportant a răspuns:

Mâine sigur o să-ți apară soro.

| Anonymus314 a răspuns:

O zi sau 2

| evostyle7 a răspuns:

Profilele se actualizeaza in fiecare dimineata in jurul orelor 6-8. Dimineata vei vedea modificarea. Succes.