| anonim_4396 a întrebat:

Cat timp dureaza sa mi se stearga si mie contul? Am trimis de vreo luna cererea si n-am primit niciun mail. M-am saturat sa-mi dispara intrebarile fara urma.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Pentru ștergerea contului de obicei e nevoie să insiști cu mesaje.
Cât despre dispariția întrebărilor, dacă consideri că nu încălcau regulamentul, că ți-au fost raportate abuziv, poți cere reactivarea lor.
Succes.

3 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Am primit confirmarea ta pentru stergerea contului ieri si astazi il vom sterge.

Alexandra - TPU

| anonim_4396 explică (pentru TPU.ro):

Ok. mersi :*

| ChioruL14 a răspuns:

Pai si de ce intrebi aici? crezi ca stim noi cand vad administratorii TPU mesajul tau care l-ai trimis la contact?