| diamar a întrebat:

Cate funde trebuie sa am ca sa devin expert TPU?

Răspuns Câştigător
| LifeFail a răspuns:

Nu contează numărul de funde, ci calitatea răspunsurilor şi activitatea ta pe site. Sunt însă unele condiţii pentru a putea deveni expert, cum ar fi:
-să ai în total cel puţin 500 de răspunsuri;
-raportul dintre numărul de răspunsuri câştigatoare şi numărul total de răspunsuri să fie de minim 10%.
Totuşi, administratorii hotărăsc acest lucru. Doar ei pot decide dacă e momentul potrivit.
Baftă!

5 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Băgați și voi la cap că nu există anumite criterii pe care, dacă le îndeplinești, devii automat expert TPU. E cea mai mare tâmpenie. Acest titlu NU SE ACORDĂ AUTOMAT!

Poți să ai și 100 de funde, și 5000, nu contează. Important este să dai răspunsuri folositoare și inteligente ca să ajuți lumea, să te faci remarcat prin ceva. Apoi, dacă adminii hotărăsc că meriți acest titlu, ți-l dau. Dacă nu, nu ți-l dau. Nu există un număr fix de funde / puncte / voturi pe care dacă le obții, automat ești expert TPU.

Baftă

| LifeFail a răspuns:

Mersi pentru apreciere!

| SamSon a răspuns:

Nu fundele te fac expert TPU, ci punctele

| victtor a răspuns:

Nu e vorba de un nr de funde, conteaza multe alte chestii, cat stai pe site ce tip de raspunsuri dai, cat de folositoare sunt, multe altele, sunt persoane care au mii de funde si nu sunt experti TPU, si sunt care au mai putine si sunt, depinde de multe chestii

| TheCritic a răspuns:

Nu mai e pe funde! Acum se aleg mai greu utilizatorii Expert TPU si mi se pare normal. Uita-te ca sunt unii si cu 1000-2000 poate si mai multe fundite si nu sunt experti TPU.Acum expertii se aleg dupa alte criterii.Nici eu nu cunosc aceste criterii dar cred ca sunt ceva gen.:cat de utile sunt raspunsurile,inteligente, necopiate, etcbig grin