| DenisIonut01 a întrebat:

Cate intrebari apar pe zi in oracolul TPU?
Din cate stiu una pe zi.
Daca intru dupa doua zile gasesc cate 4-5 intrebari la care nu am raspuns straight face nu mai inteleg

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Sau pus si mai multe in aceiasi zi!

5 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

In general, adaugam o singura intrebare generala pe zi. Insa, pot exista si situatii in care adaugam mai multe, fie numai pentru fete, fie numai pentru baieti.

Alexandra - TPU

| DenisIonut01 explică:

Multumesc tuturor!

| Fatamuntilor a răspuns:

O intrebare pe zi in oracolol.Gasesti mai multe intrebari deoarece sunt intrebarile de la zilele precedente.

| zurick a răspuns:

Salut! In fiecare zi este o singura intrebare noua in oracol. Daca de exemplu cum ai zis tu ca dupa 2 zile gasesti ca la 4-5 intrebari la care n-ai raspuns inseamna ca pe langa intrebarile zilei de pe alea 2 zile mai inca cateva (numarul de intrebari)la care n-ai raspuns.Pa,pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
De obicei una este, o intrebare zilnic.
Dar pot si 23 sau chiar 4 intrebari, depinde!
Te pup!