| aventador a întrebat:

Cate raspunsuri aveti la prima intrebare pusa de voi? funda

Răspuns Câştigător
| abcdefghijk1234567891011121314151617 a răspuns:

Eu am avut 21 big grin

17 răspunsuri:
| Isabelamaria21 a răspuns:

Prima mea întrebare are 6 răspunsuri.

| Dash a răspuns:

| WyvernSky a răspuns:

Eu aveam 2...eram noua ce? Nu stiam nimic am cerut si eu pareri.Dar pe timp am vazut ca nu conteaza numarul raspunsurilor, ci calitatea lorlove struck.

| pwp a răspuns:

Acum m-am uitat happy
doar 2 rolling on the floor)

Răspuns utilizator avertizat
| Oana_4575 a răspuns:

| capsunica13 a răspuns:

Prima mea intrebare a fost: "Unde apas ca sa dau fundita? primul raspuns o va primi big grin" si am avut 12 raspunsuri. :d tu cate ai avut? o fundita?

| VisătoareaDePeLună a răspuns:

5 raspunsuri si daca vrei intrebarea este:Voua va place sa mancati sanatos? Era prima intrebare...

| Oxanna a răspuns:

Eu am 7big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai multe decat trebuia sa am.

| EllaEllii a răspuns:

Trei raspunsuri.

| smecherulxxl5 a răspuns:

La prima intrebare pusa de mine am primit 3 rasounsuri (cu tot cu raspunsul meu) daca nu am 2 raspunsuri

| smecherulxxl5 a răspuns:

La prima intrebare = 2 raspunsuri si unul de al meu (nu stiu daca se pune)
daca nu am 3 raspunsuri

| SellyDemmzy a răspuns:

La primaa? Pai 13big grin

| ineter007 a răspuns:

Eu 4

| Katalyn_2761 a răspuns:

10 fara ale mele big grin