| pletea a întrebat:

Cateodata cand scriu raspunsul la o intrebare dau raspunde si ramane asa si trebuie sa dau de vreo 4-ori ca apoi sa dispara raspunsul si sa imi apara intrebarile celelalte
cam ce-ar trebui sa fac?

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da, stiu ce zici. Si mie mi se mai intampla uneori. Explicatia - se mai blocheaza site-ul, se incarca mai greu.
Cum rezolv? Dau clic pe "Raspunde" de mai multe ori sau salvez raspunsul (copy), ies de pe pagina respectiva, apoi intru din nou si il postez linistita.
Fa si tu la fel! Succes!

| Alyra a răspuns:

Mi se întâmplă şi mie de multe ori; are şi TPU probleme sale.N-ai ce să faci.

| blacklife997 a răspuns:

Asa e si la mine.

| gladiatorul a răspuns:

Asa m-i se intampla si mi-e