| samiZiciPompier a întrebat:

Ce are cu mine lumea de imi sterge intrebarile sad
Adica vrea sa raman forever alone?

Pusesem doua intrebari, una despre comunitatea lgbt, alta despre ovulatie, ambele utile in gasirea jumatatii cu care sa impart bune rele, bautura si restul vietii.

Adica ce ar trebui sa zic despre lgbt ca nu inteleg? Eu sunt de moda veche chiar nu stiu.
Si cu ovulatia care e problema? Fetele sunt mai calde in perioada aia si imi cresc vertiginos sansele de match.
Deci nu inteleg care e problema cu intrebarile mele.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"samiZiciPompier: Fetele sunt mai calde in perioada aia si imi cresc vertiginos sansele de match. Deci nu inteleg care e problema cu intrebarile mele"

intrebarea asta cel puțin, pornește de la o afirmație... eronată (și zic așa ca să nu-i spun prostească)

| Yaesmin a răspuns:

Erai prea plin de tine.