| Robieski a întrebat:

Ce avantaje daca esti senior pe TPU?

Răspuns Câştigător
| Bianca4926 a răspuns:

1000-2000 puncte zilnic de la TPU, jocuri dai jos la ultima rubrica,(mai jos de Gustos.com mai e o rubrica in care ai jocuri).

funda pls

8 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Poţi să foloseşti Chat-ul site-ului, poţi să raportezi, să votezi, să trimiţi mesaje private celor care au setat să primească numai de la seniori şi un chestionar care apare după ce răspunzi la fiecare întrebare.

| Lightning1997 a răspuns:

Nu primest puncte gratis, cat despre jocuri nu am auzit.Nu sunt astea, avantajele sunt urmatoarele:dreptul de a vota un raspuns, de a raporta, de a vorbi pe chatul TPU, si de a trimite mesaje private oricarui membru TPU.

| Bianca4926 a răspuns:

Ai acces la chat si multe altele, sa raportezi, sa joci jocuri, sa votezi, si primesti zilnic cate 1000-2000 puncte zilnic

funda? terrroogggg

| Robieski explică (pentru Bianca4926):

Jocuri? de unde primesc 1000-2000 puncte zilnic? daca raspunzi si asta... funda! happy

| Bianca4926 a răspuns (pentru Robieski):

Puncte de la TPU si jocuri toma jos la pag e rubrica gustos.ro,mai jos e alta, la aia gasesti si jocuri

| CautNume a răspuns (pentru Bianca4926):

Http://www.tpu.ro/blog/?p=2183
Scrie cumva ca primesti puncte si nu stiu eu?

| Rockart a răspuns (pentru Bianca4926):

De unde ai scos tâmpeniile astea?

| hideaway a răspuns (pentru Bianca4926):

Te-a luat capuţul? Nu este adevărat că primeşti puncte gratis.

| Bianca4926 a răspuns (pentru Robieski):

1000-2000 puncte zilnic de la TPU, jocuri dai jos la ultima rubrica,(mai jos de Gustos.com mai e o rubrica in care ai jocuri).

funda pls