| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti? Daca TPU ar scoate asa cunoscutele "funde" in afara de membrii TPU si cei cu bun simt ar mai raspunde lumea la intrebari?
SI ce se da toata lumea in vant dupa funde. Toti zic dami funda ma straduit si nu stiu ce... Funda se da la raspunsul cel mai de folos si gata...

Răspuns Câştigător
| Dash a răspuns:

Unii isi imagineaza ca site-ul asta e vreun joc MMORPG unde castigi experienta si faci lvl up devenind mai puternic...

5 răspunsuri:
| MrCernea a răspuns:

Lumea se da in vant dupa funde pentru ca vor sa fie pe 1 loc sa fie in top sa zic eu unu daca incep un joc imi place sa fiu cel mai bun sa fiu vazut cunoscut sa apara numele meu peste tot. cam asta e cel putin asa sunt eu dar aici pe TPU imi place sa raspund la intrebari chiar daca nu socializez in intregul cuvant cum imi place mie dar in final imi place sa obtin si funda. Nice day

| iEmonel a răspuns:

Da. Sunt si aia aia nesimtiti [ eu si inca cativa ] care raspundem sa ne batem joc de voi.

| mgtow a răspuns:

Bine ar fi sa fie scos din uz bulinele la care se da (folositor, inteligent, stupid, amuzant, nefolositor) pentru ca sunt muti useri anormali care le place sa faca misto.

| Klepto a răspuns:

Vrei ca sa planga toti pre adolescentii care n-au primit acel ponei acum 5 ani de craciun? Ce o sa faca toti acei vanatori de fundite?
Eu zic ca sa scoata fundele si ca sa bage un sistem de "send a gift" si gata, macar asa chiar o sa fie pentru ce sa raspunzi, nu doar niste fundite virtuale.

Poate ca unii n-or sa mai raspunda, dar cum asa ceva n-o sa se intample, n-o sa stim asta niciodata.

| elasexygagica a răspuns:

Taci ca si tie iti place fundita