| ღKimKimmyღ a întrebat:

Ce este "membru junior" si ce este "membru senior", aici pe TPU?

Răspuns Câştigător
| hideaway a răspuns:

Membrul "Junior" ~ este începător. Adică nu are 100 de răspunsuri și 10 zile de juniorat!

Membrul "Senior" ~ este avansat/ are experiență. Are peste 100 de răspunsuri și peste 10 zile de juniorat!

Ca să devii "Senior" trebuie să ai 100 de răspunsuri scrie și 10 zile de juniorat.

1 răspuns:
| irina41099 a răspuns:

Membrul junior este acel membru care are mai putin de 100 de raspunsuri normale iar senior cel care are mai mult de 100 de raspunsuri normale