| EmmyRock a întrebat:

Ce este un utilizator junior si ce este un utilizator senior? si cum pot deveni utilizator senior? Funda! big grin

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Un utilizator Junior inseamna un membru nou care inca nu are vechime mai mult de 10 zile sau / si nu a dat inca minim 100 de raspunsuri.
Membru senior devii atunci cand ai macar 100 de raspunsuri date si minimum 10 zile de la data inregistrarii.
Alte informatii utile gasesti aici http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

| EmmyRock explică (pentru evenso):

Multumesc ca m-ai luminat. big grinhee hee

1 răspuns: