| Andreeagirl a întrebat:

Ce folos au funditzele?

Răspuns Câştigător
| elleme a răspuns:

Pai eu cred ca funditele sunt atractia acestui site.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sunt considerate drept gratitudine ca dai raspuns adecvat in general se aduna acolo asa ajutand sa urci in ranking si posibil sa ajungi expert in acest site.

| 9gag a răspuns:

@Iubita15 Tocmai ai omorat limba romana.

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

N-au nici un folos.

| CastronulCuCeapaVerde a răspuns:

Rolul funditelor este acela de a-l indemna pe user sa raspunda cat mai corect, ii un fel de rasplata pentru 'munca' depusa de a raspunde. Pe langa asta are rolul de a trece raspunsul cu fundita primul, pentru ca daca cineva va citi aceeasi intrebare sa vada cel mai la obiect raspuns din toate. O sa vezi ca si pe yahoo.answers exista acel best answer, tot pentru a ajuta sa se gaseasca raspunsul cel mai bun.

| iubita15 a răspuns:

Acest site are 4-5 experti care stie tot despre acest site si au in jur de 1000 de funde.Si mai poti sa fii si userul anului cu aceste funde. Oricum sunt doar niste puncte care te face mai bun cu fiecare raspuns