| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Ce inseamna asta la profilul meu : Ajuta oamenii din 28 Dec 2010
Ultima logare: 30 Aug 2011
Utilizator Senior
?
laughingChiar nu inteleg ce vrea sa zica cu Senior.

11 răspunsuri:
| LexieG a răspuns:

Inseamna ca ajuti oamenii de mult timp, de obicei devin seniori userii care ajuta oamenii de peste un an

| Nimikdspus a răspuns:

Pai ca ai adresa TPU de mult timp si cand ai intrat ultima data p TPU funda? kiss

| Rayyy a răspuns:

Bună,
De-acum înainte, membrii TPU se împart în două categorii: juniori şi seniori.
Eşti membru junior dacă ai mai puţin de 100 de răspunsuri, iar dacă ai mai mult de 100 de răspunsuri, te numeşti membru senior.
Atâta timp cât eşti junior:
-nu poţi să postezi pe chat
- nu poţi să votezi şi să raportezi
- nu poţi trimiţi mesaje private

Sper că te-am lămurit!

| RфZaημtzα a răspuns:

Ne-am impartit in juniori si seniori.
http://www.tpu.ro/blog/?p=2183

| TEDY2012 a răspuns:

Vrea sa spuna ca esti un utilizator mai vechi( cu unele drepturi in plus pentru ca ti-ai facut contul acum mult timp)

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Citeste aici: http://www.tpu.ro/blog/?p=2183 si te lamuresti. Numai bine!

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Adica ai inbatranit pe situ asta! SUntem mosi si babe de acum!

Sau se uita la ce fel de intrebari pui. daca pui intrebari de genu de ce am par in nas si ce e aia dintre picioarele mele care atarna, se numesc juniori tongue

| LifeFail a răspuns:

Eşti senior, deci ai peste 100 de răspunsuri.
Baftă!

| AnneMarri a răspuns:

Citeşte postarea de azi de pe blog - http://www.tpu.ro/blog/?p=2183 - şi te vei lămuri.

| TeoPT a răspuns:

Utilizator Senior este orice utilizator care a dat peste 100 de răspunsuri și are peste 10 zile de activitate pe site. Spre deosebire de Juniori, utilizatorii seniori pot acorda voturi, pot raporta întrebări și răspunsuri etc.

Citește ultimele două postări de pe blog ca să te lămurești.

Baftă