| MaggoT969 a întrebat:

Ce înseamnă membru junior?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Juniorul este cel ce NU are de 100 de răspunsuri postate în comunitate şi 10 zile trecute de la crearea contului. Numărul de funde nu contează în această situaţie.

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ești începător/novice. După ce trec cele 10 zile de la crearea contului și oferi 100 de răspunsuri (aprobate pe site), se consideră că ai obținut suficientă experiență și poți fi considerat membru senior. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înseamnă că nu ai 100 de răspunsuri pe comunitate şi 10 zile de la crearea contului.

| IonutR1 a răspuns:

Reprezinta "functia" pe care o ai pe acest site. Adica tu ca Membru Junior nu ai permisiunea sa faci diferite lucruri legate de intrebare, printre care sa poti raporta o intrebare si sa evaluezi un raspuns. Pentru a putea face aceste lucruri trebuie sa fii Utilizator Senior, adica trebuie sa ai ceva puncte stranse prin raspunsurile date si sa raspunzi la minim 100 intrebari pe acest site. Multa bafta!

| Zas a răspuns:

Din 2012 incoace tot Junior sunt, si vad si eu de ce, ca n-am cele 100 de raspunsuri.