| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna RANK-ul? Ma rog, care e faza cu el?

Răspuns Câştigător
| Alecssa a răspuns:

Exizta un clasament in urma acivitatii tale, funde, raspunsuri etc. Asta este rank.ul. Iti spune al catelea esti.winking NoROCK!

18 răspunsuri:
| xtaz a răspuns:

Rank-ul inseamna (arata) pe ce pozitie esti.

| Chris a răspuns:

Uhm, asa. Multumesc!

| Alecssa a răspuns:

Npc. E mai greu la inceput.TPU nu.i ca bravo laughing

| Chris a răspuns:

Sunt doar mai multe chestii, ideea e aceeasi.

| Alecssa a răspuns:

Au fost concepute pentru aceeasi idee, doar ca bravo e folosit pentru altele laughing

| Chris a răspuns:

Exact. laughing M-am prins din prima ca esti tu pentru ca:
1. ai lasat un comment cu "TheFeilig", sau asa ceva.
2. ai lasat un raspuns pe bravo: "pierd vremea pe TPU" laughing

| Alecssa a răspuns:

Da... Tu te dai mult mai repede de gol laughing
1. Poza, aia mi.a sarit prima in ochii
2. Numele

| Chris a răspuns:

A, pai eu nu vreau sa nu fiu recunoscut sau stiu eu. Eu sunt Adix peste tot.

| Alecssa a răspuns:

Adix pe care toti il stim >big grin

| Chris a răspuns:

Eh, pe aici ma stii doar tu si Kenny. si cred ca Teuta. >big grin

| Alecssa a răspuns:

Aici esti inca nou, nu moare nimeni dupa tine laughing))

| Chris a răspuns:

Asa e, si e foarte bine! rolling on the floor))

| Alecssa a răspuns:

Esti insfarsit liber rolling on the floor)) Ma rog... momentan pe bravo e cam gol, tot aia ar fi laughing)

| Chris a răspuns:

Exact.

| Alecssa a răspuns:

Imi era ca o sa ajungi un fel de bever al bravo. ului rolling on the floor))

| Biby a răspuns:

Buna.
Rank-ul este clasamentul tau pe TPU.Pe rankul 1 este Brigaela, cel mai bun user de pe TPU.
Poti vedea rank-ul fiecarui user aici:
http://www.tpu.ro/useri
Tu esti pe rank-ul 6107.

| Gabica a răspuns:

Dupa punctajul pe care il ai se face un top de la cel mai mare punctaj la cel mai mic

| AlexutzaSiNimik a răspuns:

Pai dupa mine inseamna pe ce loc esti, cat de tare esti, mare, faimos... un fel de clasament