| minime3 a întrebat:

Ce inseamna troll, trolling etc? Sunt noua pe aici si cineva mi-a zis ca intrebarea mea e trolling... am pus o intrebare despre un subiect care ma macina, bine, mai multe, o intrebare pe bune( toate intrebarile mele sunt asa) si am primit un raspuns ironic, de la un tip. Sunt femeie. Multumesc!

3 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

In cazul tau trolling insemnacand cineva isi inventeaza o poveste pentru a atrage atentia, pentru a isca discutii contra, si a aduna cat mai multe raspunsuri.

| minime3 explică (pentru Fatamuntilor):

Viata bate filmul!