| ILŞMM a întrebat:

Ce părere aveți despre utilizatorul " Brigaela "?

Răspuns Câştigător
| ColaCola a răspuns:

Este o persoana foarte inteligenta si dornica sa ajute si sa implice sa faca doar bine.Este ca o mama virtuala.Este cea mai buna si inteligenta dintre noi.

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Este o femeiei minunată care a ajutat foarte mult pe acest site (şi nu numai) şi merită tot respectul şi admiraţia noastă.

| Flav a răspuns:

Ce ma distreaza astia cu replici negative, doar ca sa puna paie pe foc si sa le resara nasul mai rosu pe postul de mascarici. Asta ne e neamul, sa barfim fara sa cunoastem, ca sa parem amuzanti.
Unii poate ca sunt urati cu crengi, dar altii sunt urati din radacini.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Nota 10!

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

PoneiulTroian, cred ca Flav se referea la fanul meu Chiorul, care indiferent cate conturi si-ar face are o singura preocupare: sa-si spuna parerea despre mine, desi nimeni nu da doi bani pe parerea asta.

| ILŞMM explică:

Mulțumesc.Părerile voastre sunt foarte frumoase la adresa Brgaelei.
Și eu sunt de o aceași părere cu voi.

| darrio2007 a răspuns:

Foarte buna.Raspunsuri bune si la obiect.

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Profesionista si serioasa.

| DEBrown a răspuns:

Doar e numarul 1 pe site. Ce parere as putea avea? happy

| roxyana03 a răspuns:

Am o parere foarte buna, a ajutat ffoarte multa lume, asa cum m-a ajutat si pe mine, este o persoana amabila, si de treaba, sper sa fie si cu tine la fel:d

| AnneBre a răspuns:

Pai eu una nu prea am vazut-o pe sitestraight face

| ICanSeeAll a răspuns:

Chiar ajuta.