| anonim_4396 a întrebat:

Ce Parere Aveti Ca Acum Trebuie Sa Ne Logam De Fiecare Data Daca Vrem Sa Modificam Ceva La Profil Sau Sa Stergem O Intrebare?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De asta ma plangeam si eu! E aiurea sa-ti scrii datele de logare inca o data din moment ce esti deja logat pe site! E ABSURD! Vreau sa-mi sterg 10 postari una dupa alta. Pai turbez! Ce hacking? Ce securitate? ABERATII, ca sa se laude Catalin ca a facut ceva(lipsit de logica), la fel cum a dat-o-n bara si cu robotelul ala care ne vrea pe toti analfabeti!
Daca cineva iti sparge e-mail-ul, mai mult ca sigur ca-ti stie deja si datele de logare pe TPU! In inbox-ul de mail se pot gasi si datele de logare pe TPU! Putini isi schimba parola de cand si-au creat contul. Sau poate solicita schimbarea parolei! Mai ganditi-va!
Va spun eu ca asa este! Faptul ca trebuie sa iti scrii de fiecare data datele de logare e un BUG, in niciun caz nu poate fi considerat ca o facilitate pentru a imbunatati securitatea datelor.

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ok.1 ) omori romana daca scrii cu litera mare orice cuvant
2 ) e o idee buna, astfel se reduc sansele sa iti fie hackuit contul

NOname
| NOname a răspuns:

Idem Apache.