| ianis1231231 a întrebat:

Ce parere aveti de utilizatorul dario2007.Mi-e mi se pare ca pur si simplu îsi bate joc si da niste raspunsuri care nu au sens cu intrebarile puse de diferiti utilizatori.
°Care crede acelasi lucru haideti sa îl ajutam sa îsi ia BAN

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mi-am revazut cateva din raspunsurile date ție.
Ce ti se par in neregula?
Că la unele nu sunt de acord cu tine?
Este ceva normal, tu ai 16 ani iar eu sunt trecut de 50.

| Violleta2022 a răspuns:

De fapt, dario2007 este un barbat matur, serios si placut in scris, cu multa experinta de viata, oferind raspunsuri foarte bune si ajutatoare tuturor.
Evidnet ca tu nu poti intelege multe, fiindca ai doar 16 anisori si nu ai inca educatia terminata si nici experinta de viata.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Bați câmpii. Omul da răspunsuri mai mult decât decente

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

Dă răspunsuri bune Dario2007.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru anonim_4396):

CUM ti-ai dat seama?

| Fatamuntilor a răspuns:

Observ ca cel putin tie ti-a dat raspunsuri bune!
e treaba altora daca raspunsurile date de el nu ii sunt folositoare intrebatorului.
deci un mare NU!

| lpavel a răspuns:

Mie mi se pare destul de serios iar ce zici tu nu i se potriveste...
Apoi noi nu ii putem face nimic, daca nu iti convine ce raspunsuri iti da, blocheaza-l si gata! Raspunsurile lui tot o sa le mai vezi dar nu veti putea raspunde unul altuia!