| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre umatoarea propunere, cei care posteza o intrebare la categoria gresita de maxim 5 ori sa ii fie banat contul? M-am saturat de exemplu la categoria dragoste si sex sa vad intrebari despre metin 2 sau counter sttrike 1.6, voi ce ziceti?

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Eu zic să ne vedem de treaba noastră, pentru că adminii oricum mută întrebările la categoriile potrivite (chiar dacă nu imediat și nu toate).

| Wøodenpints a răspuns:

Lasă că ştiu eu, tu vrei doar să te lauzi că ai geacă de chele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa fie pusi pe scaunul electric.

Răspuns utilizator avertizat