| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre userii care nu știu nimic și raportează răspunsuri care nici nu înțeleg ce scrie în ele?

Ce soluție se poate găsi pe site TPU ca ăștia să nu mai facă așa?

Soluția cu reexaminarea răspunsurilor de adminul site TPU nu le anulează dreptul la ăștia să tot raporteze răspunsuri așa.

Trebuie altă soluție găsită pe site TPU ca ei să nu mai raporteze răspunsuri așa.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar acum am citit un răspuns în care este jignită Violleta2022 de un user care raportează răspunsuri care NU încalcă regulamentul site TPU.

| MistarGoGu a răspuns:

Observ ca site-ul asta este ca un avion rămas DOAR pe pilot automat! Piloții au fugit din cabina iar avionul mai are un pic și cade cu totul!