| ionelutza_6551 a întrebat:

Ce pot face in timpul liber cand ma plictisesc de calculator?
tonguetongue:X:X:X.

9 răspunsuri:
| Tudor1212 a răspuns:

Ma mira ca ceilalti nu au dat raspunsul sau varianta asta! daca te-ai plictisit de calculator...stai pe netmobile pe tpu.ro! in rest celelalte sunt destul de bune! numa'bine!

| lordbogdan a răspuns:

Sa iesi cu prietenele la un suc,sau sa va jucati afara, la plimbare cu bicicletele, cu rolele.

| Ðεεα • ♥ a răspuns:

Bună!
Diferite activităţi!
Ieşi afară, plimbă-te cu prietenele, ieşi cu bicicletă dacă ai, role, citeşte o carte, ajută-ţi părinţii la diferite treburi casnice!
Numai binee!happy

| msdro2 a răspuns:

Pai ai putea sa iesi pe afara sa iei o gura de aer si sa vorbesti cu prietenii sau sa citesti ceva, sa te uiti la pc sunt multeee.
sper ca te-am ajutat

| xAlexis a răspuns:

Daca stai la bloc:
-citesti o carte
-joci jocuri cu familia
-la tv cauti o emisiune interesanta

Daca stai la casa:
-te poti juca in curte
-te dai cu rolele
-te joci cu mingea
-te poti plimba

...nu mai stiu

| duracell_1163 a răspuns:

Mai iesi din casa cu prietenii ca nu strica

| adyth a răspuns:

Poti sa desenezi, sa scrii.sa iesi la o plimbare, sa practici un sport...sa iti ajuti parintii/bunicii tongue

| elenukbombonik a răspuns:

Daca ai ps2 sau 3 joacate pe ele. daca nu, joacate afara. Daca nici afara nu vrei, intra la Pc si joaca mt2 sau 4story.happy

| tomita2011tomi a răspuns:

Trage un pui de somn, sa-ti mai limpezesti memoria si ochi, nu e plictiseala de calculator e Obosealaaaaaaaa.