| Alexa_9107 a întrebat:

Ce s-a intamplat cu TPU de inainte? Nu puteam sta macar o zi sa nu intru pe site si acum nu mai intru cu saptamanile. Nu se mai raspunde la intrebari ca inainte, nici un sfat nu mai primesti bun, numai copii si intrebari stupide.

Răspuns Câştigător
| ionutz0116 a răspuns:

Ai mare dreptate la chestia cu "numai copii si intrebari stupide". Acesta este unul din motive pentru care nimeni nu se mai deranjeaza sa raspunda. Apoi cel care pune intrebarea nu mai intra sa dea vot sau funda ( eu unu nu am nevoie de ele ).Am mai vazut raspunsuri extraordinar de tampite, de proaste la care s-a dat funda pentru motivul ca acele persoane se cunosteau.Ti-am enumerat cateva motive.Moderatorii dorm, nu iau nici o masura.

4 răspunsuri:
| Eu_4595 a răspuns:

Asta zic si eu si lumea se ia de mineoh go on

| МŶĶÁŶ a răspuns:

Stiu, acum vroiam sa mai raspund la niste intrebari. Tot ce gasesc e "imi place de nu stiu cine si nu stiu ce sa fac ca el/ea e nustiucum si etc."
Mi-e dor de TPU cel vechi...
Ai mare dreptate, si mai e si disperarea aia ca dupa fiecare raspuns sa intrebi "funda?" de parca castigi bani sau ceva.
Nu mai e ce-a fost...

| МŶĶÁŶ a răspuns:

@atoniatony
vorba ta alexa
uite despre cine vorbeai

| danny15 a răspuns:

Nu se mai primesc sfaturi bune pentru ca intrebarile sunt cam copilaresti sau cam proaste