| Radioactive a întrebat:

Ce se întâmplă cu site-ul ori contul meu? Nu mai pot vedea toate întrebările, prima, maxim a doua la fiecare categorie, iar la răspunsurile mele, nu apar întrebările, e ca atunci când o întrebare e raportată. Şi la pagina de start îmi apar doar întrebări de acum 8 ore. La întrebări fără răspuns îmi zice că nu sunt întrebări cu 0 răspunsuri. Dar problema e aşa şi când dau logout. Ce aş putea face? E chestie de actualizare a datelor? Că n-am mai păţit aşa niciodată la ora asta sau la orice altă oră.

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

TPU-ul are probleme tehnice în această perioadă. Aşa se şi explică toate neregulile din ultimul timp.
Ai răbdare, şi şi în timp se va rezolva (sper)! Succes!

| bianca9422 a răspuns:

Intr-adevar site-ul a mers cam prost in ultimile zile

asteapta putin sigur se va remedia problema

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Contul tău n-are nimic! Site-ul da...ce să facem? Așteptăm. În ultimile zile așa a mers!