| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla cu TPU? Mai exact am dat vreo 5 raspunsuri si intrebari si nu sunt postate nici la mine la profil nu imi arata nici la categorii nu le gasesc. E de la mine sau de la site?

Răspuns Câştigător
| infires a răspuns:

Buna.Si mie mi se intampla exact la fel, nu sunt sigura care este problema, dar cred ca e de la site.

5 răspunsuri:
| Karinakari99 a răspuns:

Buna,madapple!
E de la site. Dureaza pana se actualizeaza datele.Trebuie sa astepti.
Bye!

| AlEXxx21 a răspuns:

Pai nu tile da imediat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai putintica rabdare si se va rezolva. Nu are cum sa fie de la tine, fiindca tu nu esti vreun program care ruleaza pe net.

NOname
| NOname a răspuns:

In mod normal, intrebarile tale ar trebui sa apara in scurt timp, iar daca nu si nu, trimite un mesaj la Contact http://www.tpu.ro/contact! Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poi de 3 zile am postat cateva raspunsuri si intrebari si nu au fost puse. Va multumesc pentru raspuns.