| Bo0ble a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca sa nu mai fiu un membru junior?

Răspuns Câştigător
| KMaddieK a răspuns:

Sa raspunzi la cat mai multe, corect si repede, daca nu primeste primul raspuns corect

4 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Zzyzz n-are dreptate.Trebuie sa ai 100 de raspunsuri (nu trebuie sa fie neaparat castigatoare) si minim 10 zile pe site. Uite scrie si pe blog-ul TPU daca nu ma crezi http://www.tpu.ro/blog/?p=2183

| misterioaѕa a răspuns (pentru CautNume):

Ai dreptate!
Vă rog mai multă atenţie în acordarea "mulţumirii"(fundei) fiindcă trebuie acordată pe merit, nu pe cerşit sau pe alte chestii!

| KMaddieK a răspuns:

Sa ai 100 de funde

| Bo0ble explică (pentru KMaddieK):

Si cum sa fac ca sa am cit mai repede atitea funde?

| KMaddieK a răspuns (pentru Bo0ble):

Sa raspunzi la cat mai multe, corect si repede, daca nu primeste primul raspuns corect