| beutybeuty a întrebat:

Ce trebuie sa fac cand vreau sa raspund la o intrebare pe TPU ca imi apare fa-ti cont da eu mi-am facut si imi arata ca eu sunt beuty beuty da nu ma lasa cate odata si cand am dat sa ma tina logat 7 zile nici atunici si cand vreau sa vad la o intrebare raspunsurile nu-mi arata decat la unele va rog sa-mi explicati cam tot cum se da funda ce trebuie sa fac totul si daca tot ma invatati dau funda pentru cea mai buna explicatie si cat de cat clar plz ca sunt mai noua si nu stiu tot big grin:*

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Citeste raspunsurile la INTREBARI FRECVENTE si te lamuresti cu aproape intreaga activitate pe TPU.
Se mai intampla ca programul TPU sa aiba rateuri, asa cum spui si tu, am patit-o si eu, dar isi revine. Nu spui ce browser folosesti, in trecut au intampinat greutati, in mod frecvent, cei care foloseau Internet Explorer. Daca si tu il folosesti pe acesta treci pe Mozilla Firefox sau Google Chrome.
Numai bine!

NOname
| NOname a răspuns:

Http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

P.S. Ai milă de cei care te citesc, învață să scrii!