| alem a întrebat:

Ce trebuie sa fac sa nu mai fiu membru junior?

Răspuns Câştigător
| Азбука a răspuns:

In afara celor 100 de raspunsuri, date in 10 zile, poate niste rugaciuni.

4 răspunsuri:
| scully a răspuns:

Pai sa ajuti oamenii, nu cred ca tine de funde sau voturi. Sa mai treaca ceva timp, adica sa fii pe TPU de mai mult timp. happy

| Maysa a răspuns:

Servus!
Ca să devii utilizator senior, ai nevoie de 100 de răspunsuri scrise și minim 10 zile de juniorat.
Ce nu poți să faci ca membru junior. Nu poți să faci trolling în esență:
- nu poți să postezi pe chat
- nu poți să votezi și să raportezi
- nu poți trimiți mesaje private
Poți însă să te implici în comunitate și să dovedești că ai ceva de spus.

Ce poți să faci că membru senior.
- poți să postezi pe chat
- poți să votezi și să raportezi
- poți să trimiți mesaje private
O zi senină,
Florentina

| alem explică (pentru Maysa):

Nu am vazut raspunsul asta, astfel iti dadeam tie funda
O si multumesc la fel.

| Maysa a răspuns (pentru alem):

Nu este nimic.
Mă bucur că am putut să te ajut!
Cu plăcere! kiss