| MrMuscolo a întrebat:

Ceaules! Am bagat avatar, si am vazut ca acolo scria ca va aparea in 24 de ore! Insa vad ca nu a aparut

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Azi e duminica. Ai răbdare până luni. Până atunci avatarul îţi va apărea doar la întrebări (nu are nicio legătură cu categoria; avatarul trebuie aprobat manual).

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să ai răbdare, nu apare peste tot instantaneu.
Pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
pai ai schimbat poza? ai un cap de tigru, ai schimbat si nu ti-a aparut? adaca da, asteapta pana maine.
O seara bunahappy

| Fatamuntilor a răspuns:

Mie imi apare un cap de tigru
in orice caz avatarul trebuie aprobat de admini care sunt liberi azi.Maine va aparea.

| MrMuscolo explică (pentru Fatamuntilor):

Da,nu stiu, ciudat cand am intrat la categoria asta, a inceput sa se vada capul te tigru(avatarul), insa la orice alta categorie nu se vede, ciudat.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru MrMuscolo):

Ti-am mai spus; maine se va rezolva problema ta.

Răspuns utilizator avertizat
| NickName01 a răspuns:

Uneori apare chiar imediat!