| anonim_4396 a întrebat:

Cel mai urat vis? care a fost? povestitil in amanunt fUnDa :X

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Ce cauţi la "Totul despre TPU"?!

4 răspunsuri:
| Ruxuletz a răspuns:

Cand eram mica, aveam o femeie batrana la cateva blocuri de mine si imi era foarte frica! Visam in fiecare noapte ca e sub patul meu si imi era frica sa ma dau jos din pat...o consideram o vrajitoare :S

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna mimo! cel mai urat vis a fost cand am visat'o pe bff a mea adica cea mai buna prietena sarutandu'se cu baiatul pe care il plac si asta so intamplat si de fata cu mine. funda?

| ღℓαυяєТтα a răspuns:

laughing Ok este foarte ciudat deci pe mine ma urmareste un monstru si pana la urma ajung intr-o padure alerg pana cand ajung la sf. padurii care se termina cu o propastie ma uit in urma si vad ca ma ajunge monstru de pe urma si ma arunc propastia era fara sfarsit dar odata am visat ca ieseam din apa dupa ce ma aruncam laughing Fundaa? :*

| Addutza95 a răspuns:

Cosmarul meu incepe bine iar pe parcurs devine oribil. Eram in fata blocului cu baiatul de care imi place si deodata am vazut un sarpe si am alergat cat am putut spre casa dar cand am intrat am vazut un monstru sau ma rog ceva care semana cu un monstru, iar eu nu ma mai puteam misca... si atunci a sunat alarma telefonului.