| Aditzza213 a întrebat:

Chestia aia cu cartelele Indygen e falsa! Eu astept de doua zile, si nu ma suna nici un operator...

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Sa inteleg ca nu ai niciun fel de telefon, cu niciun fel de SIM si stai in SIM-ul de la Indygen? Poate ca, daca te osteneai sa citesti postarile de pe blogul TPU, aflai cum e cu SIM-ul si nu mai postai aiurea.

| TPU.ro a răspuns:

Saptamana Multumirii nu e absolut deloc falsa. Mai ai de asteptat un pic pana te va contacta un operator de la ei.

La finalul Saptamanii Multumirii, noi vom trimite mai departe datele voastre de contact introduse in formular catre cei de la Indygen, iar se vor lua legatura cu voi si vor stabili toate detaliile necesare.

Alexandra - TPU

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU este falsă!

Urmează să fi contactată de un reprezentant Indygen!

Promoţia s-a încheiat ieri 21.10. 2013.

Doar azi ( 22.10. 2013 ) au început să dea telefoane la userii participanţi la promoţie.

Pe mine m-a sunat DEJA - iar apoi, în 10 zile lucrătoare, vei primi cartela prin Poşta Română.

Ai puţină RĂBDARE că e vorba de 2000 de persoane care trebuie contactate happy

Toate cele bune.

| cosminn8 a răspuns:

Chestia nu e falsa, tocmai ce am fost sunat sa confirm

| cosminn8 a răspuns:

Nu e falsa! Tocmai am fost sunat sa confirm.