| mgtow a întrebat:

Cine e de acord sa se elimine acele puncte de la fiecare raspuns (inteligent, nefolositor, amuzant, folositor, stupid)? Eu nu-i vad rostul si mai ales un troll imi tot da voturi nefolositor-stupid, asa ca vreau sa vad cine e de acord cu mine asa ii spunem adminului sa le scoata din functie.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nefolositor, amuzant şi stupid nu sunt punctate şi nici nu scad din puncte. De ce să le scadă din funcţie? Nu sunt de acord. Altfel cum îmi mai exprim eu opinia? E democraţie şi am dreptul şi la una negativă.

| blueangel99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Aşa este, dar mai bine ar fi, totuşi, ar fi mai bine aşa cum a spus Spertznaz, că sunt destui pe site-ul ăsta care votează abuziv.
Numai bine!

11 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Adminii au niste tools care le permite sa vada cine da voturi aiurea... daca faci reclamatie la cristina, probabil ca o sa il gaseasca!
Problema e ca isi poate face alt cont...
2 ) Nu,nu sunt de acord dintr-un singur motiv!
Personal mi se rupe de cum imi sunt votate raspunsurile, dar cand cineva dar astfel iti poti da seama care sunt raspunsurile inteligente de la o intrebare, si este mai usor ca user incepator care a pus o intrebare cu multe raspunsuri sa alegi pentru funda raspunsul cu cele mai multe voturi pozitive!
Plus ca voturile negative nu afecteaza punctajul...deci nu stiu de ce te agiti atat
3 ) Nu crezi ca ar lua din farmec?
Eu m-am obisnuit cu voturile astea...parca da un farmec siteului!

| mgtow explică (pentru Apache):

Nu e vorba de agitatie dar nu imi place sa tot vad acolo stupid-nefolositor si am facut reclamatie dar in zadar (au zis ca nu pot vedea cine da voturi in exces si lucreaza in asta dar din cate vad pe blog nu spun nimic legat de punctajul la raspunsuri).

| Apache a răspuns (pentru mgtow):

Din ce vad pe blog in afara de niste articole copiate nu vad nimic...
Stai still omule, sunt doar niste puncte idioate
Eu personal cand primesc un stupid ma gandesc mai ales daca il merit.si daca intr-adevar asa e, atunci incerc ca pe viitor sa raspuns mai bine!
Cand nu e meritat de ce iti bati capul? ...conteaza calitatea raspunsului nu cum este el votat
Esti un user cu rank mare ...nu vreau sa cred ca iti pasa mai mult de voturi, cat iti pasa de ce raspunsuri dai

| mgtow explică (pentru Apache):

Bine, m-ai facut sa zambesc sa stii ca mi-ar placea ca urmatorii experti TPU sa fim tu si eu.

| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Ai dreptate.Trollii votează negativ doar persoanele care sunt serioase,userii îi votează doar pe cei preferaţi,dar niciodată nu se votează răspunsul care merită un vot, fie negativ, fie pozitiv.
Nu cred că adminul ne va asculta.

| Vizitiul a răspuns:

Dar daca-ti dadea voturi inteligent si folositor acel troll? Lasa mah lumea cum este. Nimeni nu devine partizan pentru un bolovan.

| Anonimul3315 a răspuns:

Ori incearca sa te enerveze ori abia a devenit membru senior si vrea sa stie cum este sa votezi ori face asta cu toti ca este rautacios ori dupa el raspunsurile tale sunt stupide.

| mgtow explică (pentru Anonimul3315):

Eu cred ca are ciuda pe mine si eu nu public raspunsuri stupide, il mananca undeva de imi poarta haz de necaz dar trec cu vederea ce sa-i faci mai bine nu iti pui mintea cu prostul ca sa nu cazi la nivelul lui.

| PreaSfintitu a răspuns (pentru mgtow):

Daca tu crezi ca raspunsul tau nu e stupid, asta nu inseamna ca nu e, daca cineva iti da tie stupid, fii sigur ca ti-a dat stupid ca asa a considerat el ca este raspunsul tau, nicidecum ca are ciuda pe tine

| FerLin a răspuns:

Cred ca o masura mai utila ar fi un nou instrument de identificare si sanctionare/eliminare al trollilor