| AntipaticuPreasfant a întrebat:

Cine ii bulangiul care m-a raportat?
http://www.TPU.ro/utilizatori-suspendati/

9 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

În nici un caz eu. Dar cei care te-au raportat au avut dreptate. Cam vorbeşti urât.
Dar:
Pocăitul = Pocăitul Porno = Pocăitus = Antipaticu?

Pa, pa!

Răspuns utilizator avertizat
| blueangel99 a răspuns (pentru AntipaticuPreasfant):

Aha, mulţumesc de lămurire.

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Mă întreb oare pentru ce te-a raportatthinking

| Elsiane a răspuns:

De fapt, au procedat corect. Nu "cam" vorbeşti urât, tu mereu vorbeşti urât şi uiţi de respectul reciproc!

Răspuns utilizator avertizat
| Elsiane a răspuns (pentru AntipaticuPreasfant):

Îţi mai reamintesc o dată? "De ce sunt supărată? Ce dracu' caută întrebarea asta la categoria religie? Te-ai ţicnit la cap? Eşti bătut în cap? N-are nici o treabă cu religia, nici un pic. Mă mir acum de ce nu există categoria pentru ceartă. Te las în prostia ta veşnică, mai bine".

Răspuns utilizator avertizat
| FucktheSystem a răspuns (pentru Elsiane):

Sfânta Parascheva, tu ești mamă?