| lalaballet a întrebat:

Cine imi spune cum devin expert TPU?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Adminii te fac expert dacă ai calitate în răspunsuri, activitate constantă și respecți regulamentul site-ului!
Pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
sa ai o activitate intensa pe site, sa ai minim 2 luni vechine, raspunsuri de calitate, un limbaj adecvat, minim 500 de raspunsuri, sa nu intri in polemica cu utilizatorii, sa nu cersesti fundita/voturi etc si daca adminii vor constata ca ai o activitate buna pe site, vei devenii Expert.
O zi frumoasa sa aihappy

| Kaℓi a răspuns:

Dar de ce ai vrea sa devii expert? big grin

| lalaballet explică (pentru Kaℓi):

Nu,o prietena

| Kaℓi a răspuns (pentru lalaballet):

Ok, prietena aia... de ce vrea sa devina expert?

| lalaballet explică (pentru Kaℓi):

Stiu eu? doar vrea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ca sa ajungi expert TPU nu trebuie sa ai un numar exact de funde, de raspunsuri etc.Trebuie sa dai raspunsuri cat mai folositoare si inteligente care sa ajute cat mai mult.
Sunt cateva conditii obligatorii (sunt si exceptii):
-sa ai minim 500 raspunsuri
-sa ai minim 10% raspunsuri castigatoare adica un raspuns din 10 sa fie castigator.
Te-am pupat!