| corolav a întrebat:

Cine sînt editorii din cadrul TPU?
Cine i-a împuternicit cu aceste calități?
Ce trebuie să conțină un răspuns pentru a fi considerat demn de aprecierea editorilor?
Din cîteva mii de răspunsuri ale mele, cel puțin o sută ( ca să fiu modest) sînt de excepție.
Nu credeți?

1 răspuns:
| Fatamuntilor a răspuns:

Foarte buna intrebarea!
Cred ca editorii pot fi adminii! Sau chiar moderari? Eu cred ca secret profesional rolling on the floor SCUZE, dar nu m-am putut abtine, fac haz de necaz.
In regulament scrie ca...,,. Există o singură modalitate de a obţine monede virtuale TPU: oferind răspunsuri de calitate la întrebările utilizatorilor
O monedă TPU se obţine atunci când un răspuns de-al tău este remarcat de echipa editorială TPU şi primeşte distincţia "Apreciat de editori"''... Undeva in dreapta -daca nu esti pe mozila apar useri care au primit moneda recent, eu observ mai mereu acelasi nume, useri vechi si destul de activi!
Cat despre tine ...acordarea banutilor au aparut de cateva luni, si raspunsurile remarcate tot de atunci se iau in considerare

Macar eu doua monezi, una mai valabila!