| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie cum pot sa caut intrebari si rapsunsuri ca defiecare data cand scriu ceva imi zice Pt. supraincarcarea servarului...ne pare rau... iti multumim si asta ma cam enerveaza!?

Răspuns Câştigător
| hideaway a răspuns:

Această opţiune este disponibilă decât noaptea, la 12 sau la 1. Doar atunci funcţionează.

| anonim_4396 explică (pentru hideaway):

Http://m.TPU.ro/cauta/?keyword="aici/scrii/ce/vrei/sa/cauti,fara/ghilimele" Mai poti folosi si telefonul pentru a cauta ceva, mai greu e de navigat, pentru ca odata gasit link-ul ce te intereseaza, nu-l poti accesa dacat daca-l extragi manual din sursa lui(click drept-open selection source...si il cauti pe acolo), daca nu-l extragi si dai click direct pe el te redirectioneaza in prima pagina.
Bubu, esti pe langa, cu tot cu fundita ta!

| hideaway a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu aşa ştiam... acum dacă vrea să-ţi dea ţie fundiţa, să scrie la contact. Ca să retragă fundiţa. Nu mă deranjează big grin

| anonim_4396 explică (pentru hideaway):

Si cine o sa-i raspunda la contact, mama Omida?!
Ce-mi place cand ma injuri printre dinti! big grin

| hideaway a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine. Nu mai fac "emoticoane."

5 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Pe TPU opţiunea e disponibilă numai noaptea pentru că nu sunt atât de mulţi useri online. Dar dacă ai o întrebare o poţi scrie pe www.google.ro şi la sfârşitul întrebării adaugi *TPU*. E imposibil să nu găseşti.

Baftă!