| FyllPistruiatu a întrebat:

Cine stie cum pot vedea care dintre raspunsurile mele au fost votate?

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu există o astfel de opţiune/funcţie. Tot ce poţi să faci, e să iei toate răspunsurile la rând, intrând la "Răspunsurile mele".
http://i.imgur.com/HDKEi.jpg
Succes.

| FyllPistruiatu explică (pentru NOname):

Multumesc.asta faceam si eu dar ma gandeam poate exista o "scurtatura"
O zi buna la toti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intri la raspunsurile tale, dai click pe linkul intrebarii la care ai raspuns si te uiti la raspunsul tau(jos sub raspunsul tau o sa vezi chenarul de voturi), alt mod nu mai stiu.