| Violente a întrebat:

Cine știe ceva de utilizatorul "greece12"?
Nu s-a mai logat din iulie.
Va mulțumesc!

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Tu ai dreptate si eu sunt de vina,dar niciodata vara nu sunt pe site.
Din cauza ca locuiesc in Grecia,astept vara ca sa vin acasa,in tara.
Intelegi,deci, ca ajunsa acasa, calculatorul dispare din preocuparile mele zilnice, mi-e chiar imposibil sa il includ in calcul, pentru ca acasa e...acasa,vizite,revederi,plimbari,alergatura!
Dar in septembrie ma intorc in Grecia si ce crezi?
O curatenie generala si redevin "greece12",prezenta aici.
Asa ca, obisnuieste-te....se intampla in fiecare an!happy
In afara de asta, ar trebui sa stii, no news is good news, nu?

| Musique a răspuns:

Um, nu știu, dar sper să revină cât de curând.

O zi frumoasă!

| drogh a răspuns:

Buna!
O sa revina. Poate a avut niste probleme de rezolvat.
Pa, pa.

| LiimeXdx a răspuns:

Http://www.tpu.ro/utilizator/atuz

Pai,a plecat din cauza unor probleme, insa poate o sa revina pe TPU...
In orce caz o zi buna iti doresc! :)

| Faruece a răspuns:

Nu stiu prea multe de el, am auzit ca a avut ceva treaba/probleme, sper sa revina cat mai curand

| EllaCikka a răspuns:

Nu iti fa griji e totul bine. are niste probleme la moment dar mi-a zis ca revine curand happy :* Bafta!