| Winterr a întrebat:

Credeți că TPU ar trebui să-și schimbe culoarea fundalului? Aveți idei ce culori sau poze pot fi puse pe fundal? Cele mai frumoase idei vor fi premiate.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa scrie numele tau pe TPU.

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Personal sunt mulțumită de TPU așa cum e.
Însă dacă zilnic, după ora 20:00-22:00, fundalul alb ar fi înlocuit cu unul bej sau gri deschis, poate n-ar fi rău, pentru că mulți s-au plâns că sunt deranjați de contrastul puternic, de luminozitatea culorilor, de duritatea albului, care (mai ales) pe timpul nopții deranjează foarte tare ochii.
Însă dacă s-ar realiza acest lucru, inregul design al site-ului ar avea de suferit (fiecare culoare are rolul sau foarte bine gândit/stabilit), așa că nu cred că această idee se va pune vreodată în practică.

| FucktheSystem a răspuns:

Un roșu sângeriu, ca TPU să arate ce e cu adevărat, locul unei crime!

| raluca_4755 a răspuns:

Da cred
si daca s-ar schimba culoare nu stiu as zice ceva un bleu sau verde
parerea mea
si pe fundal sa puna o poza cu oameni ajutandu-se intre ei

| DenisIonut01 a răspuns:

Da un slide unde sa isi aleaga fiecare ce culoare doreste, Sau mai bine! Sa isi puna poza preferata pe fundal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În negru noaptea, cred. Aşa m-aş simţi şi eu de parcă nu ar fi zi. Şi noaptea pentru mine reprezintă intimitate şi linişte. Iar ca şi poză să aibă Luna sau un cer înstelat.
Ar mai putea să fie roz cu feţe zâmbăreţe pe fundal pentru cei care văd viaţa în gri şi şi-ar dori să îşi imbunătăţească viziunea, aici nu vorbesc de pesimiştii care chiar au de ce suferi. Şi invers.
Roşu în toate nuanţele, feţe nervoase, fulgere şi heavy metal din plin pentru cei nervoşi şi revoltaţi.
Şi ca să se aleagă fontul, eu zic ca roboţelul TPU să se uite prin profilul utilizatorului.

Mda, stupidă idee, dar aşa mi-a venit pe moment.

| Clarissaaz a răspuns:

Eu zic sa puneti culoare mov e cea mai potrivita si sa puneti pe fundal o poza cu o floare frumoasa

| danieldan123 a răspuns:

Da cred si mai cred ca trebuie sa se puna o pora cu oameni ajutanduse sau cu cel mai bun utilizator

| Winterr explică:

Jelli, nu este o idee stupidă. Chiar mi-a palcut ce ai zis după ce am citit și sper să se îndeplinească acest lucru. Dacă adminul este de acord, bineînțeles.

| Winterr explică:

Jelli, nu este o idee stupidă. Chiar mi-a palcut ce ai zis după ce am citit și sper să se îndeplinească acest lucru. Dacă adminul este de acord, bineînțeles. O zi cat se poate de frumoasa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Winterr):

Mulţumesc de apreciere atunci. O zi frumoasă/noapte bună şi ţie.