| Ciprian09 a întrebat:

Cu tot respectul pentru admini,de ce mi se sterg raspunsurile? Am respectat regulamentul,nu am jignit pe nimeni,am scris corect gramatical,dar totusi imi sunt sterse! Am inteles,am ajutat anumiti useri cu niste situri, nu s-a mai intamplat, dar se continua chestia asta! Va rog sa-mi dati un raspuns daca vi se intampla si voua chestii de genul! Vad multe intrebari si raspunsuri imbecile pe site si totusi, acolo se poate! Cu stima!

7 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

In general un raspuns se sterge odata cu intrebarea care incalca regulametul! Victima colaterala! Vinovatul fara vina!
Daca totusi cand mergi cand mergi la postari sterse de admini si sub raspunsul tau apare cu verde,, cer reanalizarea raspunsului'' o poti face complectand rubricile respective.

| Ciprian09 explică (pentru Fatamuntilor):

Ironia sortii face ca la (reanalizarea) sa am un singur răspuns, și ala este cu un cuvânt obscen scris de mine cu *** ..cam singurul răspuns de asa naturalaughing în rest am blocat alea cu situri,deși, la întrebările userilor sunt asemănătoare, dar nu șterse. în rest, răspunsuri ok, fără jigniri, în limita bunului simt! în fine!

| OAly a răspuns:

"Intrebari si raspunsuri imbecile pe site"? Priveste-te in oglinda si nu-i mai judeca pe altii! Daca nu poti ajuta, stai deoparte. Nimeni nu ar intreba ceva daca nu ar fi curios de raspunsul la acea intrebare. Si daca cineva cauta anumite raspunsuri, cine esti tu sa-i judeci nevoia?
Incearca sa fii util celorlalti prin ceea ce faci pe acest site.

| Ciprian09 explică (pentru OAly):

Wow,m ai impresionat maxim cu răspunsul tău! mi-a dat o lacrima în coltul p...la câți ciudați sunt pe aici, probabil ești unul care nu prea are ce face și tastează, este? Nu te mai baga aiurea în seama la o întrebare pusa acum 100 ani.hai noroc!

| OAly a răspuns (pentru Ciprian09):

Te-am evaluat asa cum si tu mi-ai evaluat intrebarile. Degeaba e intrebare veche ca se pare ca gandesti la fel ca atunci.

| Ciprian09 explică (pentru OAly):

Bună asta! spune o doamna "mama" care cel mai probabil nu este în stare sa satisfacă un bărbat în pat și întreabă utilizatorii de pe tpu.nostim! eu ma pricep la ale "mele",stil de viata Army, este si normal sa am o gândire/viziune diferita a lucrurilor! mulțumesc de spam la întrebarea mea, dar hai sa o lăsăm asa, ca este Crăciunul, în loc sa petrecem alături de cei dragi îmi atragi mie atenția pe aici.seara faina!

| Ciprian09 explică (pentru OAly):

Și dacă nu îți convin chestii în legătură cu activitatea mea de pe aici, ai un buton de ignor, dai una și hai sa ne vedem de ale noastre.