| liviu2001 a întrebat:

Cum adaugi un prieten?

Răspuns Câştigător
| Ana94 a răspuns:

Dai click pe username-ul persoanei pe care vrei s-o adaugi, te uiţi sub poza de la avatar şi dai click pe caseta aia verde unde scrie "adaugă prieten" şi, în funcţie de ce şi-a setat respectivul în ceea ce priveşte cererile de prietenie, îţi vor apărea mesajele "Prietenul a fost adăugat" dacă a ales să adauge prietenii automat, "Cererea de prietenie a fost trimisă" dacă a ales să adauge manual prietenii iar tu va trebui să aştepţi ca ea/el să-ţi aprobe sau să-ţi respingă cererea sau "Acest utilizator nu acceptă cereri de prietenie" (sau ceva de genul acesta) dacă a ales să nu fie adăugat la prieteni de alţii.

2 răspunsuri:
| Darius11smecherul a răspuns:

Dai click pe poza persoanei dorite si se va deschide profilui acesteia.Aici ii va apare si poza sub care pe un fond verde scrie adauga ca prieten sau ceva de genul asta. FUNDA?

| hideaway a răspuns:

Intri pe profilul acestuia și apeși pe butonul verde "Adauga prieten".
Multa bafta!