| PisikaNeagra a întrebat:

Cum adica sa dau nota intrebarii? Si ce sa face? Se face o medie si primesc un 10 la scoala, sau cum? ( laughing )

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Sub fiecare întrebare scrie: "Ce nota dai întrebarii?". Selectezi nota şi dai clic pe pătrăţelul oranj de lângă. Această notă, adică media, nu va fi afişată nicăieri, dar probabil va conta pentru admini, când se va pune problema: "care dintre întrebări să rămână la "populare" mai mult timp?".
Numai bine!

2 răspunsuri:
| WhyIsTheWordSoBad a răspuns:

Adica sa dai fundahappy

| Karinakari99 a răspuns:

Nu,pur şi simplu dai notă întrebării.Nu se face nimic.