| XtremeOZONE a întrebat:

Cum ajung Expert TPU?
Dar Userul Anului?

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Prin raspunsuri inteligente ...nu conteaza numarul de funde

| Siracuzia a răspuns:

Pentru a ajunge expert TPU iti trebuie multa rabdare deoarece trebuie sa strangi 200 fundite.Daca ma ajuti cu o fundita pentru acest raspuns sau la altele de pe contul tau si daca vei raspunde corect la o intrebare de-a mea care nu are castigator te voi ajuta cu inca o fundita pentru a fi mai aproape de EXPERT TPU.succes

| FemeiaPisică a răspuns:

Bună,

În primul rând și cel mai important lucru: nu ajungi expert dacă ai un număr foarte mare de "funde". Cel mai mult contează să ai multe voturi folositoare şi de inteligenţă.
Şi mai trebuie să ai şi :
-minim două luni de activitate pe site
-minim 5000 de puncte sau 100 de răspunsuri
-minim 500 de voturi folositor și 500 de voturi inteligent
-minim 10% din răspunsuri să fie cu fundă

Mai multe informaţii aici:
http://www.TPU.ro/blog/?pe=134&cpage=1#comment-8658
Numai bine!

Răspuns utilizator avertizat